TERUG

Amare Beach Hotel

Spanje

Vliegvakantie

Dit hotel is alleen voor volwassenen en ligt aan het strand in het centrum van de historische binnenstad van Marbella. Het biedt een spa en een buitenzwembad.

De moderne, stijlvolle kamers zijn ruim en licht en het merendeel is voorzien van een balkon met een zijdelings of frontaal uitzicht op de zee. U kunt ook kiezen voor een Exclusive Kamer met een VIP-behandeling en toegang tot de Exclusive Lounge.

LEES MEER...

Een van de voornaamste attracties van het hotel is de Amàre Club, die bestaat uit 3 zones en deze bieden een combinatie van muziek en amusement aan zee. Op Amàre Beach vindt u een restaurant en gebieden om te zonnebaden, terwijl Amàre Pool een buitenzwembad en een zonneterras heeft. De Amàre Lounge beschikt over een ontspanningsruimte met een bar en een café, waar 's avonds amusement wordt verzorgd.

aantal kamers

236

Ligging

In het centrum van Marbella aan het strand

Zwembaden

1

Spa

Ja

Aantal restaurants

2

Internet

Gratis WiFi in het gehele hotel

Eigen golfbaan

nee

Banen binnen 30 min.

6

Parkeerkosten Hotel

15 euro per dag

Strand

aan het strand gelegen

Sterren

4

Land

Spanje

Soort

Vliegvakantie

Artikelnummer

146

aantal kamers

236

Ligging

In het centrum van Marbella aan het strand

Zwembaden

1

Spa

Ja

Aantal restaurants

2

Internet

Gratis WiFi in het gehele hotel

Eigen golfbaan

nee

Banen binnen 30 min.

6

Parkeerkosten Hotel

15 euro per dag

Bijzonderheden

Strand

aan het strand gelegen

Sterren

4

Land

Spanje

Soort

Vliegvakantie

basisarrangement

  • Huurauto groep B gedurende 7 dagen incl. diverse verzekeringen en afkoop eigen risico
  • 7 nachten verblijf in een standaard tweepersoonskamer
  • Verzorging op basis van logies & ontbijt
  • 2 greenfees p.p.

Service & Faciliteiten

Het restaurant Mare Nostrum serveert internationale gerechten met mediterrane invloeden. U kunt ook genieten van een indrukwekkend uitzicht op de zee in de BELvue Rooftop Bar, die gespecialiseerd is in cocktails. Restaurant Messina is bekroond met een Michelin-ster en biedt tevens een menu van chef-kok Mauricio Giovanini.

In de eigen spa worden tal van behandelingen aangeboden met producten van Germaine de Capuccini.

De luchthaven van Málaga ligt op 52 km afstand en op verzoek en tegen een toeslag is er een privépendeldienst beschikbaar.

Bestemming informatie

5 kilometer van het Gardameer, op rijafstand van Brescia en Verona

Heeft u interesse?

Persoonlijk voorstel binnen 48 uur!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.