TERUG

Hotel Voyage Belek

Turkije

Vliegvakantie

Schitterend hotel van de bekende Voyage-keten. De ontspannen sfeer, goede service, uitstekende keuken en vele faciliteiten, waaronder een compleet aquapark, maken het de ultieme vakantiebestemming voor jong en oud.

Het Voyage Belek Hotel is in de winter van 2019/2020 geheel gerenoveerd. Op een gegeven moment stonden alleen de muren nog overeind. Het resultaat hiervan is een schitterend eigentijds hotel met de vertrouwde sfeer. De kwaliteit van het All Inclusive concept is nog hoger geworden dan voorheen. Het hotel ligt op 35 minuten van de luchthaven van Antalya en op 5 min rijden van de Montgomerie Golfbaan (shuttle voor hotelgasten). Het hotel ligt zeer centraal t.o.v. de overige golfbanen in Belek.

LEES MEER...

Het 5 sterren hotel Voyage Belek ligt in een prachtige, groene tuin en direct aan het strand. Het centrum van Belek ligt op ca. 2 km en is eenvoudig met de dolmus te bereiken.Tijdens uw verblijf in Voyage Belek speelt u op de prachtige golfbaan Montgomerie. Deze baan is al vele malen host geweest van het Turkish Airlines Open tijdens de Europese Tour. Ook in het jaar 2020 zullen ze de gastheer van dit toernooi zijn. Op de Montgomerie Course is overigens ook het All Inclusive concept van toepassing tijdens uw speeldag. Ook is het uiteraard mogelijk om op andere banen te spelen, zo hebben zij een samenwerking bijvoorbeeld met Kaya Golf Course.

Op het gebied van eten en drinken zal het u in dit hotel aan niets ontbreken. De zeer complete ultra all inclusive formule, de maar liefst 10 restaurants en de diverse bars zorgen dat er altijd een versnapering of verkoelend drankje in de buurt is.

De 5 zwembaden, het aquapark en de geboden (water) sporten zorgen voor voldoende actie! Ontspannen kan in het Turks bad of de sauna.

aantal kamers

587

Ligging

Direct aan het strand, op 5 minuten van Belek

Zwembaden

3 buitenbaden, 1 binnenbad

Spa

Ja

Aantal restaurants

8

Internet

Ja

Eigen golfbaan

Ja

Banen binnen 30 min.

14

Parkeerkosten Hotel

n.v.t.

Strand

Privé strand

Sterren

5

Land

Turkije

Soort

Vliegvakantie

Artikelnummer

aantal kamers

587

Ligging

Direct aan het strand, op 5 minuten van Belek

Zwembaden

3 buitenbaden, 1 binnenbad

Spa

Ja

Aantal restaurants

8

Internet

Ja

Eigen golfbaan

Ja

Banen binnen 30 min.

14

Parkeerkosten Hotel

n.v.t.

Bijzonderheden

Strand

Privé strand

Sterren

5

Land

Turkije

Soort

Vliegvakantie

basisarrangement

  • Meet en Greet service bij aankomst
  • Transfer naar uw hotel v.v.
  • 7 nachten verblijf in een standaard tweepersoonskamer
  • Verzorging op basis van Ultra All Inclusive
  • 3 greenfees per persoon : 2 x Montgomerie & 1 x Kaya

De vanaf prijs is exclusief vlucht. In de winter periode vliegt alleen Corendon Airlines zonder overstap vanaf Amsterdam naar Antalya. In de zomerperiode zijn er meer maatschappijen mogelijk en zijn er ook vluchten vanaf Eindhoven, Rotterdam, Maastricht en Groningen. Zeker in de winterperiode is ook Sun Express vanaf Dusseldorf een interessante optie. Zij vliegen dagelijks en meestal zelfs 2 x per dag waardoor de vluchttijden gunstig zijn en de prijzen zijn over het algemeen lager dan vanaf Amsterdam per Corendon Airlines.

De vanaf prijs is geldig van 11 januari - 03 februari 2026.

De prijzen in Turkije zijn momenteel erg onderhevig aan de inflatie ter plaatse. Hierdoor wijzigen de prijzen regelmatig. De ene keer worden de prijzen hoger en soms komt er juist een soort "vroegboek korting". Wij sturen u graag een voorstel toe met de laatste informatie.

Bestemming informatie

5 kilometer van het Gardameer, op rijafstand van Brescia en Verona

Heeft u interesse?

Persoonlijk voorstel binnen 48 uur!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.