Sao Rafael Atlantico Hotel
Portugal
Vliegvakantie
vanaf
€
929
p.p
Portugal
Vliegvakantie
vanaf
€
929
p.p
Dit ultra moderne 5-sterrencomplex biedt uitzicht op de zee en directe privétoegang tot het strand São Rafael. Het hotel heeft ruime kamers, een prettige sfeer en de kwaliteit van ontbijt is fantastisch. Ook voor de lunch en diner hoeft u het hotel zeker niet te verlaten want de keuze en kwaliteit is hoog maar mocht u hier toch de voorkeur aan geven is het mogelijk om met de gratis shuttle service naar Albufeira te gaan (deze rijdt alleen niet in de avond dus terug is dan per taxi). Zeker aan het strand van Albufeira zitten enkele leuke restaurants.
De lichte en luchtige kamers van Sao Rafael Atlantico bieden een eigen terras en uitzicht op de oceaan of een weids uitzicht op de tuin. De in zachte tinten ingerichte kamers zijn voorzien van minimalistisch designmeubilair. De eigen badkamer is uitgerust met een krachtige douche en gratis toiletartikelen. In alle kamers is bovendien gratis WiFi aanwezig en koffie/thee faciliteiten zijn aanwezig.
Sao Rafael Atlantico beschikt over een verwarmd binnenzwembad, een uitgebreide spa en een zonneterras met ligstoelen bij de ronde buitenzwembaden. Erg fijn vinden wij dat het rustig en relaxed is bij deze zwembaden waarvan er 1 relatief groot is en de andere wat kleiner (plus nog een klein kinderzwembad).
Er wordt een dinerbuffet geserveerd in de eetzaal van het complex en er is tevens een à-la-carterestaurant beschikbaar. In dit restaurant kunnen gasten genieten van mediterrane specialiteiten in een stijlvolle en intieme omgeving. Bovendien is er nog een sushi restaurant (ook take out om mee te nemen naar de kamer).
De goed uitgeruste fitnessruimte is voorzien van cardio- en fitnessapparatuur. Sao Rafael Atlantico heeft ook 3 buitenzwembaden
Bij deze keten behoren 3 golfbanen: Morgado, Alamos en Salgados. Alle drie de banen zijn zeer de moeite waard om te spelen en wij raden dan ook zeker aan om er geen één over te slaan. Salgados ligt in de buurt van het hotel, de andere 2 banen op ongeveer 25 minuten afstand. Mocht u geen zin hebben om zelf te rijden naar de banen is er een gratis shuttle service. Deze dient wel vooraf gereserveerd te worden.
Het Semi All Inclusive concept bestaat uit: ontbijt en diner in buffetvorm en diverse drankjes tussen 17:00 en 24:00 uur.
aantal kamers
149
Ligging
Aan één van de mooiste stranden van de Algarve
Zwembaden
4
Spa
Aantal restaurants
2 restaurants
Internet
Gratis WiFi
Eigen golfbaan
ja, 3 (niet aan het hotel)
Banen binnen 30 min.
8
Parkeerkosten Hotel
Gratis
Strand
direct aan het hotel
Sterren
5
Land
Portugal
Soort
Vliegvakantie
Artikelnummer
180
aantal kamers
149
Ligging
Aan één van de mooiste stranden van de Algarve
Zwembaden
4
Spa
Aantal restaurants
2 restaurants
Internet
Gratis WiFi
Eigen golfbaan
ja, 3 (niet aan het hotel)
Banen binnen 30 min.
8
Parkeerkosten Hotel
Gratis
Bijzonderheden
Strand
direct aan het hotel
Sterren
5
Land
Portugal
Soort
Vliegvakantie
5 kilometer van het Gardameer, op rijafstand van Brescia en Verona