Sueno Deluxe Belek
Turkije
Vliegvakantie
vanaf
€
979
p.p
Turkije
Vliegvakantie
vanaf
€
979
p.p
Dit in mei 2015 geopende hotel ligt direct aan het privé-strand en achter de twee eigen golfbanen. Op ca 5 kilometer afstand vindt u het centrum van Belek.
Het Sueno Deluxe Hotel biedt zoals de meeste hotels in Turkije een keur aan faciliteiten zoals o.a. grote lobby met zitjes, winkeltjes, bioscoop, discotheek, gameroom(tegen betaling), amfitheater, internetcafé, buffetrestaurant, 6 a la carte restaurants (tegen reserveringskosten), diverse bars, Spa- en Welness center, 4 buitenzwembaden (waarvan 1 verwarmd in de winter), diverse zonneterrassen, een aquapark met 10 glijbanen en een fitness centrum.
De kamers van het Sueno Deluxe Hotel zijn verdeeld over één gebouw met 6 verdiepingen.
Alle kamers zijn zeer ruim en modern ingericht. De standaard kamers (deluxe rooms) zijn al ca 45 m2 en beschikken over een LCD-tv, airco, telefoon, WIFI, minibar (dagelijks gevuld), koffie- en theefaciliteiten, kluisje en een badkamer met douche, toilet, badjas, slippers en haardroger.
Tegen een toeslag is het ook mogelijk een kamer te boeken met zeezicht, infinity kamers en familiekamers.
De golfbanen Pines & Dunes Courses (beiden 18 holes) behoren tot de Sueno groep. Deze banen zijn te bereiken met een shuttle service van het Sueno Deluxe Hotel. Beide banen zijn redelijk geaccidenteerd maar de technische layout is vriendelijk. Al met al leuke banen om te spelen en momenteel zijn Sueno Deluxe en Sueno Golf de enige hotels die het hele jaar door een ongelimiteerd golf pakket aanbieden. Dit is wel op basis van beschikbaarheid, zodra de banen wat voller geboekt staan zijn de ongelimiteerd golf pakketten niet meer te boeken.
aantal kamers
426
Ligging
Direct aan zee
Zwembaden
5
Spa
ja, zeer uitgebreid
Aantal restaurants
6
Internet
ja, wifi gratis
Eigen golfbaan
ja, 36 holes
Banen binnen 30 min.
14
Parkeerkosten Hotel
Strand
ja, privé
Sterren
5
Land
Turkije
Soort
Vliegvakantie
Artikelnummer
129
aantal kamers
426
Ligging
Direct aan zee
Zwembaden
5
Spa
ja, zeer uitgebreid
Aantal restaurants
6
Internet
ja, wifi gratis
Eigen golfbaan
ja, 36 holes
Banen binnen 30 min.
14
Parkeerkosten Hotel
Bijzonderheden
Strand
ja, privé
Sterren
5
Land
Turkije
Soort
Vliegvakantie
De vanaf prijs is exclusief vlucht. In de winter periode vliegt alleen Corendon Airlines zonder overstap vanaf Amsterdam naar Antalya. In de zomerperiode zijn er meer maatschappijen mogelijk en zijn er ook vluchten vanaf Eindhoven, Rotterdam, Maastricht en Groningen. Zeker in de winterperiode is ook Sun Express vanaf Dusseldorf een interessante optie. Zij vliegen dagelijks en meestal zelfs 2 x per dag waardoor de vluchttijden gunstig zijn en de prijzen zijn over het algemeen lager dan vanaf Amsterdam per Corendon Airlines.
De vanaf prijs is geldig van 21 november 2025 tot 22 december 2025.
In veel perioden biedt het Sueno Golf Hotel ook een ongelimiteerd golf pakket aan waarbij wij 5 starttijden vooraf mogen boeken en u de overige ter plaatse boekt. Heeft u zin om 36 holes per dag te lopen is dit (indien beschikbaar) dus geen enkel probleem. De toeslag voor het ongelimiteerd golf pakket is afhankelijk van de periode maar minimaal € 145,-- per persoon.
De prijzen in Turkije zijn momenteel erg onderhevig aan de inflatie ter plaatse. Hierdoor wijzigen de prijzen regelmatig. De ene keer worden de prijzen hoger en soms komt er juist een soort "vroegboek korting". Wij sturen u graag een voorstel toe met de laatste informatie.
5 kilometer van het Gardameer, op rijafstand van Brescia en Verona