The Ritz Carlton Abama
Spanje
Vliegvakantie
vanaf
€
1189
p.p
Spanje
Vliegvakantie
vanaf
€
1189
p.p
Dit fantastische hotel ligt aan de zuidwestkust van Tenerife en kijkt uit over de Atlantische Oceaan en het naburige eiland Gomera. Kwalitatief hoogstaande restaurants, volgens vele de mooiste golfbaan van het eiland en de luxueuse uitstraling zorgen er mede voor dat dit hotel één van de beste van het eiland is..
The Ritz-Carlton, Abama bestaat uit verschillende gebouwen in Moorse stijl met hotelkamers en villa's. Het resort bevindt zich tevens midden in een weelderige tropische tuin op een klif, met een kabelbaan naar beneden naar het exclusieve strand.
De kamers en villa's van The Ritz-Carlton zijn ruim en sfeervol en de meeste bieden uitzicht op de tuin en de Atlantische Oceaan (met een toeslag).
In The Ritz-Carlton, Abama vindt u maar liefst 10 verschillende restaurants. Het M.B. is bekroond met 2 Michelin-sterren en biedt gerechten die worden bereid door chefkok Martín Berasategui. Het Kabuki, dat 1 Michelin ster heeft, biedt innovatieve Japanse gerechten. Indien u kiest voor verblijf op basis van half pension kunt u kiezen uit enkele restaurants waar u vervolgens kunt genieten van een 3 gangen menu of er geldt een korting op de rekening.
Er is een grote spa met 10 behandelkamers en een wellness- en fitnesscentrum.
De bij het hotel behorende golfbaan zal u zeker bekoren. Het uitzicht is prachtig, de holes uitdagend en het onderhoud zeer goed. Inbegrepen in de greenfee is een buggy met gps systeem. De prijs van een greenfee op deze baan is voor hotelgasten al hoger dan de andere banen maar voor gasten van buiten het hotel al helemaal hoog. Hierdoor is de baan niet druk en kunt u rustig genieten van uw ronde. Het basisarrangement is inclusief golfen op verschillende banen, er zijn echter ook speciale pakketten inclusief meerdere greenfees op Abama Golf Course mogelijk.
aantal kamers
469
Ligging
Gelegen op een klif, direct aan het strand. Op 10 minuten van Playa de San Juan
Zwembaden
6 buitenbaden, 1 binnenbad
Spa
Ja
Aantal restaurants
10
Internet
Ja
Eigen golfbaan
Ja
Banen binnen 30 min.
5
Parkeerkosten Hotel
Gratis
Strand
Privé strand
Sterren
5
Land
Spanje
Soort
Vliegvakantie
Artikelnummer
aantal kamers
469
Ligging
Gelegen op een klif, direct aan het strand. Op 10 minuten van Playa de San Juan
Zwembaden
6 buitenbaden, 1 binnenbad
Spa
Ja
Aantal restaurants
10
Internet
Ja
Eigen golfbaan
Ja
Banen binnen 30 min.
5
Parkeerkosten Hotel
Gratis
Bijzonderheden
Strand
Privé strand
Sterren
5
Land
Spanje
Soort
Vliegvakantie
De vanaf prijs is geldig in de periode 01 mei - 30 september 2024 indien geboekt voor 31 maart 2024.
De vanaf prijs is exclusief vlucht. Wij kijken graag de mogelijkheden en prijzen van de vluchten voor u na. Transavia vliegt bijvoorbeeld meerdere keren per week van Amsterdam, Rotterdam en Eindhoven.
5 kilometer van het Gardameer, op rijafstand van Brescia en Verona